Backdoor yapmak isteyenlere bir tavsiye!

 eBrawler geliyor!
  • Henüz yapım aşamasındayız.
  • Sitemizi şimdiden denemeye başlayan herkese teşekkürler!
  • E-posta listemize kaydolarak siteye dair en güncel haberlere ulaşabilirsiniz. 
  •  İlk oyunlarımız Fortnite, PUBG ve LoL olacak, sıkı durun!
eBrawler | 0 Yorum | Temmuz 25, 2018

Hepimiz kıran kırana giden bir maçta backdoor yaparak kahraman olmak isteriz, rakip takım üssünden uzaktayken ışınlan atıp veya rakip üs duvarlarından sıçra büyüsü kullanarak geçip üssü yok edersiniz ve artık o oyunun kahramanı sizsinizdir, o andan önce yapılan hiçbir şeyin önemi kalmamıştır ve artık doya doya sohbete yazabilirsiniz : XPEKE

Ama maalesef her zaman işler yolunda gitmeyebilir ve kahraman olacakken bir anda tüm kabahat sizin üstünüzde kalabilir.
League of Legends 2014 Dünya Şampiyonası grup aşamalarında C grubunda olan Fnatic ve OMG arasında geçen mücadelenin son dakikaları oldukça heyecanlı ve Fnatic için şanssız bir şekilde geçmiş ve maçı OMG kazanmıştı. Bu maçın sonucunda OMG gruplardan çıkıp 3.lüğe ulaşırken Fnatic grup aşamalarında turnuvaya veda etmişti.

Peki Cyanide eşyalarından birini satıp onun yerine Pırıltı almış olsaydı Fnatic’in bu denemesi başarılı olur ve turnuvadaki kaderi değişir miydi?
Kuzey Amerika LCS’te dün oynanan mücadelede FlyQuest ve 100 Thieves arasında geçen mücadele de bir başka örnek. Akılalmaz bir oyun sonunda bu maçın kazananı FlyQuest takımı oldu. Oyun sonunda 2 tane ışınlan atan 100 Thieves takımı oyuncularından birinde Pırıltı olmuş olsa yine maçın sonucu farklı olabilirdi.

eBrawler takımı olarak biz de bu maçtan sonra şöyle bir karara vardık :
Eğer base race yapacaksanız eşyalarınızdan birini satın ve yerine Pırıltı alın!

 

You must be logged in to post a comment.

Ara

Haberler


eBrawler - Rekabetçi eSports Platformu


Kendi takımınızı kurabileceğiniz komünitesi, evinizin rahatından katılabileceğiniz ödüllü turnuvaları ile eSpor hayallerinizi yaşamanıza çok az kaldı. Gelişmelerden haberdar olmak ve bizi desteklemek için mail listemize kaydolun, platformumuz açıldığı zaman ayrıcalıklı üye olma şansını yakalayın.