Fortnite Fall Skirmish

 eBrawler geliyor!
  • Henüz yapım aşamasındayız.
  • Sitemizi şimdiden denemeye başlayan herkese teşekkürler!
  • E-posta listemize kaydolarak siteye dair en güncel haberlere ulaşabilirsiniz. 
  •  İlk oyunlarımız Fortnite, PUBG ve LoL olacak, sıkı durun!
author image BedriSeyhan | 0 Yorum | Eylül 22, 2018

Selam Brawler!

Epic Games, bu yılın ikinci Fortnite turnuvası olan Fall Skirmish’i detaylı bir şekilde duyurdu!

Summer Skirmish’ten farklı olarak bu turnuvada kulüplerin eklendi. Fall Skirmish’te, beş kulüp yaratıldı: Fort Knights, Lucky Llamas, Dusty Dogs, Rift Raiders ve Bush Bandits.

Kadro veya ikili oyun modları oynatıldığında oyuncular kulüpleri ile takım olacak. Her oyuncunun performansı kulüp puanlarını Club Puanı adı verilen bir sistem altında toplanacak. Fall Skirmish’in sonunda en çok puan alan kulüp 4 milyon dolar kazanıyor.

Turnuva, Epic’in daha önce duyurduğu altı haftalık yarışmalara ayrılacak ve çeşitli farklı oyun türleri ve takım boyutları kapsayacak. Oyun türleri hala gizemini korurken, Epic bize her hafta ne tür takımlar beklediğimizi bildirmiştir.

1. Hafta – Duos
2. Hafta – Solos
3. Hafta – Duos
4. Hafta – Kadrolar
5. Hafta – Solos
6. Hafta – Twitchcon TBA


İlk hafta, “Hold The Throne” oyun modu kullanılarak duos maçları olacak. Bu modda, ilk beşte yer almak için altı maç olacak ve ödül puanları: bir zafer için üç puan, ikinci ya da üçüncü sıra için bir, dördüncü ya da beş için bir puan şeklinde verilecek. Takımlar ayrıca dört veya daha fazla eleme için puan kazanacak: sekiz veya daha fazla üç puan, iki ila altı ila yedi ve bir veya dört veya beş elemeyle ilgili bir puan. Ayrıca, her turun sonunda en fazla elemeye sahip olan takım da iki puan kazanıyor.

Günün sonunda en yüksek puanı alan ikili 67.500 $ ‘a çıkıyor ve en iyi 10 finalin geri kalanı da bu haftaki ödül havuzunun geri kalanını bölüyor. En fazla elemeyi alan takım 50.000 dolar kazanıyor. Ve ilk 10’a giren herhangi bir ikili, önemli miktarda kulüp puanı kazanıyor.

Tüm karşılaşmaları “https://www.twitch.tv/fortnite” dan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler!

You must be logged in to post a comment.

Ara

Haberler


eBrawler - Rekabetçi eSports Platformu


Kendi takımınızı kurabileceğiniz komünitesi, evinizin rahatından katılabileceğiniz ödüllü turnuvaları ile eSpor hayallerinizi yaşamanıza çok az kaldı. Gelişmelerden haberdar olmak ve bizi desteklemek için mail listemize kaydolun, platformumuz açıldığı zaman ayrıcalıklı üye olma şansını yakalayın.