Fortnite Winter Royale

 eBrawler geliyor!
  • Henüz yapım aşamasındayız.
  • Sitemizi şimdiden denemeye başlayan herkese teşekkürler!
  • E-posta listemize kaydolarak siteye dair en güncel haberlere ulaşabilirsiniz. 
  •  İlk oyunlarımız Fortnite, PUBG ve LoL olacak, sıkı durun!
author image BedriSeyhan | 0 Yorum | Kasım 24, 2018

Selam Brawler!

Fall Skirmish efsanesi sona erdi. Ama şimdi Winter Royale Turnuvası başlıyor!

 

 

Ayrıca önümüzdeki yıl, Fortnite Dünya Kupası olacak! Ona katılmaya hak kazanan oyuncuları belirlemek için Çevrimiçi Turnuva sistemi kullanılacak. Bu ayın sonlarına doğru Dünya Kupası Eleme sürecinin bir denemesini yapmak amacıyla benzer bir test etkinliği düzenlenecek.

 

Test etkinlikleri iki aşamadan oluşacak: Winter Royale Elemeleri ve Winter Royale Finali. Bu etkinliklerde toplamda 1.000.000 $ değerinde ödül dağıtılacak. Evet, 5.300.000 ₺…

 

 

İşin güzel tarafı katılmaya hak kazanmak için ünlü bir yayıncı veya tanıdık bir yüz olman gerekmiyor. Winter Royale Elemeleri sırasında herkesin kendini deneyerek yüksek puana ulaşmak için birden fazla şansı olacak. Etkinlik süresince en çok puan topladığınız maçın puanı dikkate alınacak. Bu yüzden yılmayın ve yardırın! Elemeler bugün başlıyor (24.11.2018) ve yarın bitiyor. Yarın eğer puanınız Avrupa’da ilk 200 arasında ise turnuvaya katılmaya hak kazanacaksınız! Puanlama sistemi aşağıdaki şekilde:

 

 

Bu turnuva sadece Kuzey Amerika ve Avrupa bölgeleri ile sınırlı, biz de doğal olarak Avrupa bölgesinden katılıyoruz Türkiye olarak.

 

Winter Royale maçlarının tarihleri şu şekilde:

 

  • WİNTER ROYALE ELEMELERİ (HERKESE AÇIK): 24.11.2018 – 25.11.2018

  • KUZEY AMERİKA WİNTER ROYALE FİNALİ: 11.12.2018 – 12.12.2018

  • AVRUPA WİNTER ROYALE FİNALİ: 30.11.2018 – 01.12.2018

 

Ayrıca “Pop-Up” kupalar dikkatinizi çekmiştir. Bunlar farklı oyun içi ayarların geçerli olduğu çevrimiçi turnuvalardır. Bu turnuvalar daha rekabetçi bir ortamda büyük oyun içi değişikliklerin test edildiği sınırlı süreli modlar gibi düşünülebilir.

You must be logged in to post a comment.

Ara

Haberler


eBrawler - Rekabetçi eSports Platformu


Kendi takımınızı kurabileceğiniz komünitesi, evinizin rahatından katılabileceğiniz ödüllü turnuvaları ile eSpor hayallerinizi yaşamanıza çok az kaldı. Gelişmelerden haberdar olmak ve bizi desteklemek için mail listemize kaydolun, platformumuz açıldığı zaman ayrıcalıklı üye olma şansını yakalayın.